Ulice ostaju prazne bez tebe,
mesec i zvezde vec pocinju da blede,
noc i nebo nisu neka uteha,
ljudi prolaze, u mestu stojim ja…
Bar javi se, suze mi rasteraj,
javi se, od tuge me sacuvaj…
Zatvaram oci i vidim: ti smejes se…
Pogledam, pomislim: bices tu, al’ nema te…
Samo ljudi, svuda oko mene mrak,
oni prolaze, u mestu stojim ja….
Bar javi se…
